На Дніпропетровщині залишаються підтопленими кілька десятків хат і садиб

На Дніпропетровщині залишаються підтопленими кілька десятків хат і садиб

На Дніпропетровщині залишаються підтопленими кілька десятків хат і садиб
Фото: Суспільне Дніпро

Станом на ранок 28 травня на Дніпропетровщині через весняне водопілля підтоплено 47 садиб і 33 будинки. Про це йдеться на сайті ДСНС в області.

За повідомленням, у воді залишаються будинки та приватні домоволодіння у Нікопольському та Дніпровському районах. Зокрема, у Нікополі з території приватного домоволодіння рятувальники протягом дня 27 травня відпомпували 9 кубометрів води.

У селі Іллінка Нікопольського району підтопленими залишаються 31 будинок та стільки ж домоволодінь. У Курилівці Дніпровського району у воді лишаються дві хати й 15 домоволодінь.

З початку пропуску весняного водопілля рятувальники відпомпували 88 348 кубометрів води.

Що відомо про підтоплення на Дніпропетровщині

  • З 15-го квітня на Дніпропетровщині внаслідок підняття рівня води у річці Дніпро відбулося часткове затоплення прирічкових населених пунктів.
  • Весняне водопілля на Дніпрі, яке призвело до підтоплення берегів, – це природний процес, обумовлений кількома факторами, сказав у коментарі Суспільному дніпровський еколог Олексій Ангурець. Окрім негативних наслідків, можуть бути й позитивні, як-то очищення річки й поглиблення річища.
  • На 26-29 травня на Дніпропетровщині оголошено попередження про затоплення через весняне водопілля, рівень небезпеки — помаранчевий.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок