Чотириста п'ятдесят дев'ятий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Чотириста п'ятдесят дев'ятий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Чотириста п'ятдесят дев'ятий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Залізна кавалерія 22 окрема механізована бригада. Фото: ОК "Південь"

Ніч з 27 на 28 травня в Одесі та області минула без сигналу повітряної тривоги. Більше про події в регіоні читайте у хроніці Суспільного.

Переглядав "правдиві" новини: на Одещині чоловіку з проросійською позицією заборонили в'їзд в Україну

На Одещині в пункті пропуску "Старокозаче" прикордонники заборонили в'їзд 61-річному громадянину Молдови. Чоловік мав проросійську позицію. Про це 27 травня повідомили в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

У його телефоні виявили проросійський контент. Сам чоловік пояснив, що має нейтральну позицію, оскільки має родичів у Росії. Як він стверджував, у соціальних мережах переглядав "правдиві" новини.

У Чорному та Азовському морях немає ракетоносіїв РФ

У Чорному морі чергують сім кораблів РФ, а в Азовському – один. Ракетоносіїв немає в жодному з них, вони заведені в пункти базування. Про це 28 травня повідомив спікер ОК "Південь" Владислав Назаров.

27 травня в Чорному морі перебував один ракетоносії з 8 ракетами типу "Калібр".

Одеських морпіхів у своєму щоденному зверненні відзначив Володимир Зеленський

Під час щоденного звернення Володимир Зеленський відзначив військових одеської 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Про це 28 травня стало відомо з допису самої бригади.

"ОСУВ "Таврія"… 35-та і 36-та окремі бригади морської піхоти, 55-та окрема артилерійська бригада, 59-та окрема мотопіхотна бригада й десантники нашої "Сімдесятдевʼятки" – я дякую всім вам! Як завжди – міцні, як завжди – ви дуже ефективні!", — зазначив президент.

На початок