Пошкоджено п'ять житлових будинків та лінію електропередач: росіяни обстріляли Новгород-Сіверщину

Пошкоджено п'ять житлових будинків та лінію електропередач: росіяни обстріляли Новгород-Сіверщину

Доповнено
Пошкоджено п'ять житлових будинків та лінію електропередач: росіяни обстріляли Новгород-Сіверщину
ФОТО: Чернігівська обласна прокуратура

27 травня близько 12 години 30 хвилин росіяни обстріляли зі ствольної артилерії село Залізний Міст Семенівської ТГ. Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура на своїй сторінці в Facebook.

Унаслідок обстрілу пошкоджено п'ять житлових будинків та лінію електропередач. Без світла залишилося понад 1000 абонентів у семи населених пунктах Новгород-Сіверського району.

Новгород-Сіверська окружна прокуратура Чернігівської області розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни за ч. 1 ст. 438 КК України.

Як повідомили згодом в ОК "Північ" також під обстріли потрапили села: Тимоновичі, Миколаївка та Чайкине.

З 12:50 до 13:10 зафіксовано шість приходів, ймовірно з САУ, по населеному пункту Чайкине (Новгород-Сіверська громада). Поранення отримала дівчина, якій надали першу медичну допомогу та направили для подальшого обстеження в Новгород-Сіверську ЦРЛ. Під час обстрілу пошкоджено сінник, трактор та легковий автомобіль.

З 08:40 до 08:55 зафіксовано чотири приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі населеного пункту Тимоновичі (Семенівська громада).

З 09:30 до 09:47 зафіксовано 18 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі населеного пункту Миколаївка (Семенівська громада).

Як повідомила Суспільному речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова, з 09:27 по 09:50 під артилерійським вогнем перебувало село Залізний міст. Зафіксували 13 вибухів. Попередньо, дев'ять будівель загорілися: вісім господарчих та один будинок, в якому ніхто не живе.

Також 13 вибухів, імовірно, з міномета калібру 120 мм, зафіксували в 1500 метрах на північ від села Блешня.

Вночі, з 23:23 до 23:29 зафіксували три вибухи, ймовірно з САУ, поблизу села Мурав'ї.

Нагадаємо, вночі 27 травня російські війська обстріляли Грем'яч, що у Новгород-Сіверській громаді. З 03:10 до 03:32 зафіксували чотири приходи, ймовірно з міномета 120 мм.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок