Вступ до Азову: боєць пояснив, які кроки має пройти доброволець

Вступ до Азову: боєць пояснив, які кроки має пройти доброволець

Вступ до Азову: боєць пояснив, які кроки має пройти доброволець
"Грєнка" просить не показувати його обличчя та не вказувати імені з прізвищем/Колаж: Суспільне Рівне

Курс молодого бійця Азову відбувається в середньому упродовж п’яти тижнів, і якщо людина його проходить — починається спеціалізована підготовка. Про це Суспільному розповів боєць бригади з позивним “Грєнка”. У Рівному відкрили рекрутинговий центр Азову, тож журналісти поставили військовику кілька питань про те, що відбувається після заповнення добровольцем анкети.

— Як відбувається підготовка новобранців до Азову? Які етапи навчання має пройти доброволець?

— З самого початку доброволець заповнює анкету, ми його запрошуємо на КМБ — курс молодого бійця. Там його навчають всього, елементарної підготовки для піхотинця: вогнева підготовка, тактична, топографія, медицина тощо.

— Чи є певні фізичні критерії відбору?

— Звісно, є. В нас є план з фізпідготовки за весь курс молодого бійця, а у кінці КМБ ми здаємо фізнормативи, тобто поперечка, відтискання, прес та біг.

— Скільки часу триває навчання?

— Навчання триває, в середньому, п’ять тижнів.

— Чи відрізняється навчання новобранців, залежно від роду військ і напрямку, куди вони потраплять?

— КМБ для всіх є однаковим, оскільки кожен військовий — це насамперед добрий піхотинець. І саме на курсі молодого бійця навчають усій піхотній справі. І тільки після того, як проходять курс, потрапляють на спеціалізований підрозділ, де проходять також спецпідготовку.

— Що найважливіше у підготовці для майбутнього бійця Азову?

— На мою думку, для кожного бійця найголовніше — мотивація, чому саме він прийшов захищати країну, чому він обрав наш підрозділ. Якщо в тебе є мотивація і ти розумієш, що ти будеш серед кращих захищати свою неньку — ти пройдеш і все в тебе буде добре.

— У яких фахівцях зараз є потреба: майбутніх мінометниках, артилеристах чи може водіях?

— У всіх фахівцях зараз є потреби, це і артилеристи, і мінометники, і танкісти тощо, оскільки ми відроджуємо підрозділ з нуля.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок