Проведуть "тотальну перевірку": у мережі "Фора" відреагували на обвал частини стелі в супермаркеті у Рівному

Проведуть "тотальну перевірку": у мережі "Фора" відреагували на обвал частини стелі в супермаркеті у Рівному

Проведуть "тотальну перевірку": у мережі "Фора" відреагували на обвал частини стелі в супермаркеті у Рівному
Колаж з фото у Facebook Тетяни Стадник та відповіді у коментарях під її дописом

У супермаркеті "Фора" у Рівному, де 24 травня у торговому залі обвалилась частина стелі, проведуть "тотальну перевірку приміщення". Про це йдеться у відповіді Суспільному від контактного центру мережі супермаркетів, яку надали 27 травня.

Що сталось 24 травня

У супермаркеті на Київській, 10 впала частина стелі у торговому залі. Ніхто з людей не травмувався. Відео оприлюднила очевидиця Тетяна Стадник, яка стала очевидицею та зняла перші секунди після інциденту на відео.

“Я проходжу — бабах! Я думала, може діти бігали і щось спустили. А тут шматка стелі немає. Я починаю знімати, кричить якась жіночка, напевно, яка там працює: “Не знімайте відео, це приватна територія”. Я така думаю: всмислі?! Стрьомно ходити. До магазину претензій нема, це, напевно, швидше до людей, які робили ремонт. Тепер треба бути обережними і дивитись на стелю”, — розповіла рівнянка.

Її також просили видалити це відео, зазначила Тетяна Стадник:

“На цьому історія не закінчилась — на виході з магазину за мною почав стежити якийсь підозрілий чоловік! Припускаю, що це охоронець (хоча не можу стверджувати). Він проводжав мене до авто і записав номера моєї машини!Цікаво, навіщо? Може тепер я персона нон грата у Форі?”, — написала у дописі очевидиця.

Відповідь "Фори"

Оскільки контактів місцевого магазину в мережі знайти не вдалось, 25 травня Суспільне звернулось на гарячу лінію "Фори" в центральний офіс. Там пообіцяли надати відповідь упродовж трьох робочих днів.

27 травня працівниця з контактного центру Суспільне отримало інформацію такого змісту:

"Фора" проведе тотальну перевірку приміщення, цей випадок зараз у фокусі уваги керівництва та всіх технічних служб. Наразі уже сформовано робочу групу для обстеження обʼєкту та визначення причин інциденту. Наше головне завдання - убезпечити гостей та працівників магазину і попередити подібні ситуації в майбутньому. "Фора" відкрита до спілкування, у магазинах не заборонена зйомка, тож перепрошуємо за реакцію працівників магазину та їхню поведінку під час стресової ситуації".

Аналогічну відповідь отримала у коментарях і очевидиця інциденту Тетяна Стадник.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок