Військового з Вінниччини посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Військового з Вінниччини посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Військового з Вінниччини посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня
Леоніда Голуба із Бершадської громади нагородили посмертно орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Фото: Людмила Головашич

Молодшого сержанта Леоніда Голуба із Бершадської громади нагородили посмертно орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Про це повідомила голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич.

Загинув Леонід Голуб 31 серпня 2022 року в районі міста Авдіївка на Донеччині. У героя залишилися діти – Леонід та Наталія. Нагороду отримала його дружина – Євдокія Григорівна.

нагородили
Фото: Людмила Головашич

Леонід Григорович Голуб народився 10 листопада 1963 року в селі Маньківка Гайсинського району. Навчався в Одеському ПТУ-6 за спеціальністю оператор токарних автоматів і напіватоматів. По закінченню був зарахований токарем 3-го розряду одеського заводу "Кінап".

З 1984-1988 працював художником-оформлювачем в колгоспі "Прогрес" села Серединка – писав картини, ікони, реставрував храми в селах Маньківка, Краснопілка, проводив художні виставки в Вінниці, Умані та Бершаді. З 1989 по 1992 – працював завклубом у селі Берізки-Бершадські, а згодом – тренером з греко-римської боротьби та боксу.

З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України військовий пішов обороняти нашу країну від ворога. 31 серпня 2022 року він поклав своє життя за Україну в місті Авдіївці Донецької області.

Вибір редакції

На початок