Ветеран АТО з Житомира отримає у подарунок для обстеження військових у шпиталі повний комплект ендоскопічної стійки

Ветеран АТО з Житомира отримає у подарунок для обстеження військових у шпиталі повний комплект ендоскопічної стійки

Ветеран АТО з Житомира отримає у подарунок для обстеження військових у шпиталі повний комплект ендоскопічної стійки
Житомир, 15 травня 2023 року. Фото: колаж Суспільне Житомир

Ветеран АТО з Житомира Олександр Швецов, який разом із побратимом з Києва Сергієм Храпко збирав кошти на гастроскоп для київського шпиталю, отримає у подарунок для обстеження і лікування військових повний комплект ендоскопічної стійки. Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

За його словами, гастроскоп, на який зібрали понад три мільйони гривень під час пішого марафону, – це маленька частинка зі всієї ендоскопічної стійки, яка коштує 11 з половиною мільйонів гривень.

"Ця ендоскопічна стійка дуже потрібна новому приймальному відділенню Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військово-медичний госпіталь". І у японській фірмі "Olympus" вирішили: все, чого не вистачає до гастроскопу – просто подарувати", – повідомив Олександр Швецов.

Олександр Швецов вдячний японським виробникам за такий подарунок.

"Всі ці медичні "штуки" – це мегановітні технології, які допомагатимуть рятувати та лікувати наших побратимів та посестер", – написав Олександр Швецов.

На гастроскоп під час пішого марафону зібрали три мільйони 650 тисяч гривень. Решту гаджетів з комплекту ендоскопічної стійки загальною вартістю 11 500 000 гривень подарує японська фірма.

Що відомо про марафон "Із полум'я зродились"

  • 15 травня ветеран АТО Олександр Швецов розпочав піший благодійний марафон "Із полум'я зродились". Житомирянин планував пройти понад 60 кілометрів назустріч побратиму Сергію Храпку, щоб зібрати гроші на обладнання для київського шпиталю.
  • За добу ветеран АТО з Житомира разом із побратимом зібрав більше мільйона гривень на обладнання для шпиталю.
  • 19 травня ветеран АТО з Житомира Олександр Швецов разом із побратимом з Києва Сергієм Храпко пройшов марафон "Із полум'я зродились", щоб зібрати гроші на гастроскоп для київського шпиталю.
  • Станом на ранок 22 травня залишалося ще зібрати 150 тисяч гривень.
  • На гастроскоп зібрали три мільйони 650 тисяч гривень. Про це повідомив Олександр Швецов 22 травня ввечері.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Вибір редакції

На початок