У Хмельницькому родини обдарованих дітей отримали нагороди

У Хмельницькому родини обдарованих дітей отримали нагороди

У Хмельницькому родини обдарованих дітей отримали нагороди
Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 25 травня, в обласному центрі нагородили 16 сімей з Хмельниччини, в яких виховують обдарованих дітей. Усі вони брали участь у конкурсі "Хмельниччина має таланти".

Про це Суспільному розповіла начальниця служби у справах дітей хмельницької ОВА Любов Тимофіїв.

"Ми запропонували сім'ям, в яких виховуються діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, всиновлені діти, створити ролик "Хмельниччина шукає таланти". Його тривалість мала бути п'ять хвилин. На тих відео діти вишивали, співали, хтось танцював, хтось пік гарні торти, хтось малював картини, хтось показував свої досягнення у спорті", — сказала Любов Тимофіїв.

Ярослав отримав нагороду за відео, у якому грав на бандурі.
Ярослав отримав нагороду за відео, у якому грав на бандурі. Фото: Суспільне Хмельницький

Тринадцятирічний Ярослав Оксанюк — з Нетішина. Хлопець отримав нагороду за відео, у якому демонстрував гру на бандурі. Каже: займається цим з шести років.

"Мені дуже сподобався цей інструмент, як він звучить і як він виглядає. І я почав займатися. Я брав в багатьох конкурсах участь, в основному це онлайн конкурси. Хотілось звісно поїхати й на офлайн конкурси, але через війну поки все онлайн", — розповів Ярослав.

На фото сім’я Бруневичів.
На фото сім’я Бруневичів. Фото: Суспільне Хмельницький

Сім’я Бруневичів, яка виховує 10 дітей, на нагородження приїхала з Дунаєвець. Для конкурсу "Хмельниччина має таланти", вони змонтували відео ролик. Який саме, розповів батько Олександр Бруневич.

"Оголошений був конкурс, ми зробили спільне відео, ми записали пісню, під мінусівку. Потім ще ми відео скинули, де наша принцеса зробила собі мікрофон із совка на кухні, і так ми таємно її відзняли, як вона там виспівувала. І запросили нас сьогодні на нагородження", — сказав Олександр Бруневич.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок