"Нескорені" у Хмельницькому збирали кошти для протезування ніг військовому зі Славути

"Нескорені" у Хмельницькому збирали кошти для протезування ніг військовому зі Славути

"Нескорені" у Хмельницькому збирали кошти для протезування ніг військовому зі Славути
Особистий архів учасників туру "Нескорені"

У Хмельницькому відбувся концерт благодійного туру "Нескорені", під час якого збирали кошти на протезування ніг військовослужбовцю Івану Дзюбі зі Славути.

Про це Суспільному розповіла ініціаторка туру, фіналістка "Голосу країни-12", співачка Марта Липчей. Крім неї, у турі беруть участь співачки ROXOLANA, KOLA та гурт "Енджі Крейда".

За словами Марти Липчей, мета туру - допомога пораненому захиснику з тієї області, де проходив концерт, аби змінити його життя на краще.

"Тур "Нескорені" – це символічна назва, яка відображає мужність і силу українського народу та наших бійців ЗСУ. Кожен, хто прийшов на концерт, став частиною великої благодійної ініціативи, яка має конкретний результат – допомога конкретному військовому. Тому всі кошти з продажу квитків ми спрямуємо на протезування ніг Івану Дзюбі з міста Славута", - каже Марта Липчей.

Іван Дзюба Хм
Військовий зі Славути Іван Дзюба, якому "Нескорені" збирали кошти на протезування. Особистий архів учасників туру "Нескорені"

Іван Дзюба - 32-річний військовослужбовець, служив розвідником четвертої танкової бригади, яка взимку вночі під час бойового завданні у Соледарі потрапила під обстріл, розповідають організатори туру.

"За словами Івана Дзюби, він та ще двоє побратимів потрапили в оточення, де пробули тиждень без їжі та води. Їли сніг. Тоді він відчув, що у нього ноги відмерзають. У полоні Іван зазнав тортур, його били струмом. Там же йому ампутували обидві ноги через обмороження. Його три тижні вважали безвісти зниклим, доки він не потрапив в обмін військовополоненими. Чоловік дуже мріє про протези, щоб стати на ноги, тому ми вирішили йому допомогти", - зазначають ініціатори й учасники туру "Нескорені".

Наступні концерти туру "Нескорені" на підтримку військових інших областей відбудуться 10 червня в Ужгороді та 11 червня - у Львові.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок