Додаткові блокпости та вибухи: як тривають військові навчання у Києві

Додаткові блокпости та вибухи: як тривають військові навчання у Києві

Додаткові блокпости та вибухи: як тривають військові навчання у Києві
Українські військові під час навчань з десантування. Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

Під час триденних навчань у Києві та області військові відпрацьовують злагодженість і взаємодію підрозділів Сил оборони.

Про це розповів пресофіцер Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону.

На Київщині можна було помітити рух техніки з особовим складом, на півночі столиці були вибухи та стрільби. Також розгортались додаткові блокпости, здійснювались протидиверсійні заходи. Це відпрацьовувались практичні дії військовослужбовцями, пояснює речник.

Сьогодні, 25 травня, завершальний день тренувань. Пресофіцер Сухопутних військ нагадує, що Київ залишається основною метою РФ, тому не слід нехтувати загрозами чи втрачати пильність.

"Хай ворог знає, що ми готові, ми натреновані. У випадку чогось далі за лінію державного кордону він просто не зможе пройти", — зазначив Фітьо.

Також він додав, що тренування українських військових відбуваються постійно, змінюється лише їхній масштаб. Наприклад, на рівні бригад це не так помітно для громадян.

"А в такому великому масштабі із залученням всіх сил і засобів оборони Києва деякі незручності ми бачимо, але маємо потерпіти. Тільки коли ми знаємо, як маємо діяти під час тих чи інших обставин, адекватно реагувати на дії ворога, тільки тоді ми зможемо його відбити ще на кордонах", — підсумував речник.

Вибір редакції

На початок