TikTok започаткує книжкову премію: поки тільки у Великій Британії та Ірландії

TikTok започаткує книжкову премію: поки тільки у Великій Британії та Ірландії

TikTok започаткує книжкову премію: поки тільки у Великій Британії та Ірландії
Фото: Getty Images

Платформа TikTok започаткувала власну книжкову премію TikTok Book Awards UK and Ireland 2023 у партнерстві з HAY Festival. Премією планують відзначати "книги, авторів, контент і творців, які зробили унікальну систему BookTok такою, якою вона є".

"Вперше ми створюємо справжню книжкову нагороду за версією глядацьких симпатій, надаючи нашій спільноті можливість голосувати за книги-переможці, авторів та творців у додатку", – йдеться у повідомленні.

Книжкова премія матиме дев’ять категорій, зокрема визначатимуть найкращого автора за версією BookTok, найкращу книгу, обкладинку року та найкращу книгу, яку хотілося б почитати вперше.

тік ток книжковий конкурс
Номінації книжкової премії.

Список номінантів формуватимуть на основі даних BookTok, а оцінюватиме його спеціально сформована експертна група. Голосування за кандидатів розпочнеться в липні, а церемонія нагородження відбудеться в серпні.

Письменниця Кендіс Братвейт, одна із суддей TikTok Book Awards, зазначила: "Для автора немає нічого кращого, ніж бачити, як люди обговорюють твою книгу. Я люблю заходити на TikTok, щоб знайти нефільтровані рецензії та рекомендації, тому я рада надати цій спільноті можливість висловитися через TikTok Book Awards для Великої Британії та Ірландії".

"Щодня мільярди людей заходять на TikTok, щоб ділитися рекомендаціями, відкривати для себе нові книги та спілкуватися через любов до літератури. Ми бачили, як спільнота #BookTok впливає на книжкові продажі і навіть приводить нових клієнтів у місцеві книгарні, тож ми вирішили, що настав час і їм проголосувати!" – додав генеральний директор з операційної діяльності та маркетингу TikTok у Великій Британії та Північній Європі Джеймс Стаффорд.

Книжкове "Євробачення"

Раніше Суспільне Культура розповідало, що організатори "Євробачення" спільно з міжнародним літературним фестивалем Hay Festival заснували новий книжковий конкурс. Україну у ньому представляє книжка Сергія Жадана "Інтернат". Переможця оголосять 2 червня 2023 року.

Повний список номінантів можна переглянути тут.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок