У 2-й лікарні Полтави збудували нову операційну для урологічного відділення

У 2-й лікарні Полтави збудували нову операційну для урологічного відділення

У 2-й лікарні Полтави збудували нову операційну для урологічного відділення
Фото: Суспільне Полтава

Урологічну рентген операційну збудували у Полтаві у 2-й міській лікарні. На будівельні роботи та закупівлю нового обладнання витратили близько восьми мільйонів гривень із бюджету громади. Про це Суспільному розповів директор закладу Максим Дудченко. Щодня хірурги там проводять зо пів десятка операції.

У 2-й міській лікарні Полтави збудували нову операційну.

У Полтаві збудували нову операційну
У Полтаві збудували нову операційну для урологічного відділення. Фото: Суспільне Полтава

"Коагулятор, який видає монополярну та біполярну енергію для резекції будь-якої складності, далі лапароскопічна стійка сучасна з гарною відео видачею сигналу, рентгенпрозорий стіл. С-дуга, яка складається із двох компонентів, безпосередньо рентгенівські головки і сучасний великий монітор І лазерна установка , яка дозволяє дробити камінці будь-якої щільності, будь-якого розміру, будь-якої локалізації", — каже завідувач урологічним відділенням 2-ї міської лікарні Полтави Дмитро Щасний.

Працюють тут хірурги вже близько двох тижнів. До цього урологічні втручання вони виконували у загальному операційному залі, каже Максим Дудченко.

"Ресурсів 2-ї міської лікарні по операційних не вистачало. Чотири операційних у п’ятиповерховому будинку хірургічного корпусу не вистачає і зараз, навіть, при створенні окремої операційної урологічної. Тому і буде зараз реконструкція корпусу проводитись", — говорить директор 2-ї міської лікарні Полтави Максим Дудченко.

У лікарні Полтави збудували нову операційну для урологічного відділення
Операція у 2-й лікарні Полтави. Фото: Facebook/2-а міська клінічна лікарня Полтавської МР

На будівельні роботи та закупівлю нового обладнання витратили близько восьми мільйонів гривень із бюджету громади, розповів Максим Дудченко.

"Завдяки йому ми можемо весь спектр допомоги урологічної надавати нашому населенню. Від доопераційного періоду – це обстеження пацієнта, підготовка до операції, операція в сучасних умовах і післяопераційний період буде в сучасних умовах буде проводитись в таких комфортабельних палатах", — додав Максим Дудченко.

У Полтаві збудували нову операційну
Лапароскопічна стійка. Фото: Суспільне Полтава

Щодня у новому операційному залі проводять зо півдесятка хірургічних втручань, розповів Суспільному Дмитро Щасний.

"У нас зараз досить багато йде і самозвернень, і направлень через поліклініку людей з інших областей України.Ми виконуємо і традиційні оперативні втручання, але акцент у нас іде на малоінвазивних технологіях, які потребують використання дуже складного, але дуже гарного для пацієнта, відеоендоскопічного обладнання", — каже лікар-уролог 2-ї міської лікарні Полтави Дмитро Іващенко.

Як розповів директор 2-ї міської лікарні Максим Дудченко, в урологічному відділенні нині може перебувати зо два десятки пацієнтів.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок