На Черкащині вдруге засудили чоловіка, який стверджував, що України не існує

На Черкащині вдруге засудили чоловіка, який стверджував, що України не існує

На Черкащині вдруге засудили чоловіка, який стверджував, що України не існує
Колаж Суспільне, фото СБУ у Черкаській області

На Черкащині вдруге засудили чоловіка, який розповсюджував у соцмережах антидержавницьку позицію. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі СБУ в Черкаській області.

Суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком 5 років і 6 місяців.

За інформацією пресслужби, контррозвідники викрили чоловіка у серпні минулого року:

"Це житель Черкаського району, який є уродженцем Росії. Свою антидержавницьку позицію він розповсюджував у російській соцмережі «Мой мир». На власній сторінці чоловік неодноразово публікував пости та фото, де відкрито підтримував злочинні дії росіян та пропагував накази щодо захоплення українських міст. У вересні 2022 року його було вже засуджували за виправдовування російської збройної агресії. Суд призначив тоді покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном у три роки. Однак він не усвідомив вчинення злочину і свою непохитну позицію та проросійські погляди продовжив поширювати у соцмережі. Зокрема, він стверджував, що «української нації не існує, вона є штучною», а територія нашої держави «історично належить Росії».

Не усвідомив: на Черкащині вдруге засудили чоловіка, який стверджував, що України не існує
Фото СБУ у Черкаській області

На підставі зібраних доказів суд вдруге визнав його винним за частиною 2 та частиною 3 статті 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) та призначив покарання у виді 5 з половиною років ув’язнення.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок