Забезпечення боєприпасами й розвиток авіації: Зеленський провів засідання Ставки

Забезпечення боєприпасами й розвиток авіації: Зеленський провів засідання Ставки

Зеленський
Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача щодо оперативної ситуації на фронті, забезпечення боєприпасами і роботи над концепцією розвитку авіації.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Про оперативну ситуацію доповіли Головком, ГУР МО, командувачі ОСУВ "Хортиця" й "Таврія".

"Від Міноборони почули про стан забезпечення боєприпасами передових підрозділів та резервів. Проаналізували наявні й потенційні контракти на постачання та динаміку нарощування власного виробництва", — зазначив Зеленський.

Він також повідомив про початок роботи над всеохопною концепцією розвитку української авіації з урахуванням переходу на нові типи літаків: "Нова організаційна структура, навчання пілотів та персоналу, необхідна інфраструктура, матеріально-технічне забезпечення тощо".

Що відомо про ситуацію на фронті

За даними Генштабу ЗСУ, війська РФ зосереджують основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. На цих напрямках протягом минулої доби відбулось 26 бойових зіткнень. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка. Сили оборони завдали близько 30 ударів по позиціях росіян, знищили вертоліт Ка-52, 5 дронів та склад боєприпасів.

На початок