Під потреби співробітників. Підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" отримало новий автомобіль

Під потреби співробітників. Підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" отримало новий автомобіль

Під потреби співробітників. Підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" отримало новий автомобіль
Автомобіль ззовні. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) подарувало ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" сучасний аварійно-ремонтний автомобіль за сім мільйонів гривень. Машина оснащена всім необхідним для ремонту та обслуговування теплотрас.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла заступниця директора з економічних питань ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Катерина Куценко.

Автомобіль призначений для швидкого усунення аварій на теплотрасах. Тут є генератор, станція для зварювальних робіт і кабіна для бригади, де можна відпочити. Загальна вага машини зі всім обладнанням — 7 тонн 400 кілограмів.

"Пропан для проведення газорізальних робіт повністю розвантажується. Кисень для проведення теж різних робіт, важить він кілограмів 170 один балон. Помпа фекальна буде ковтати каміння, наприклад десь приблизно 50 міліметрів. Зварювальний апарат, це задня частина генератора", — розповів про укомплектування автомобіля тимчасово виконуючий обов'язки головного інженера Олександр Іванов.

обленерго
Набір для зварювальних робіт (зліва) та помпа (справа). Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Аварійно-ремонтний автомобіль "Миколаївоблтеплоенерго" отримало від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Вартість однієї машини 7 мільйонів гривень. Більша частина вартості — обладнання, яким вона укомплектована.

"Автомобіль був замовлений під наше підприємство. Його нам доставили із Черкас. До цього наша аварійна бригада їздила в Черкаси на навчання для того, щоб мати можливість працювати з таким обладнанням. Далі виробник буде проводити виїзні курси для інших бригад", — розповіла заступниця директора з економічних питань Катерина Куценко.

обленерго
Автомобіль зсередини. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Віталій на підприємстві "Миколаївоблтеплоенерго" працює слюсарем 16 років. Говорить, до цього працювали на старій техніці, яка час від часу ламалась.

"Щоб виїхати на якусь аварію, потрібно було доукомплектовувати машину, щоб локалізувати цю аварію, яка є. У цьому автомобілі все необхідне є. Достатньо лише три хвилини, щоб сісти за кермо і виїхати для усунення аварії", — розповів слюсар.

обленерго
Кабіна для відпочинку робітників. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Станом на 24 травня на підприємстві чекають допоки аварійний автомобіль пройде реєстрацію, після — передадуть на аварійну-диспетчерську службу.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок