У Держпродспоживслужбі закупили незареєстровані ветпрепарати на 18 млн грн

У Держпродспоживслужбі закупили незареєстровані ветпрепарати на 18 млн грн

У Держпродспоживслужбі закупили незареєстровані ветпрепарати на 18 млн грн
Фото: Київська міська прокуратура

Троє керівників регіональних філій Держпродспоживслужби отримали підозру за службову недбалість під час закупівлі ветеринарних препаратів.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

За даними слідства, регіональні філії проводили тендери на постачання ветпрепаратів для діагностики губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби.

Згодом директор приватного товариства вносив недостовірні дані щодо об’ємів та вартості препаратів, які так і не були поставлені на момент підписання документів та перерахування коштів.

Також у прокуратурі зазначили, що посадовці придбали ветеринарні препарати без відповідної державної реєстрації. А державі завдано збитків у 18 млн грн.

Трьом керівникам регіональних філій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомлено про підозру у службовій недбалості та директору одного з суб’єктів господарювання у привласненні коштів (ч. 2 ст. 367Карається позбавленням волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та штрафом або без такого, ч. 5 ст. 191 КККарається позбавленням волі до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна України).

Вибір редакції

На початок