Два з трьох українців пройшли стартовий раунд кваліфікації Ролан Гаррос: результати

Два з трьох українців пройшли стартовий раунд кваліфікації Ролан Гаррос: результати

Два з трьох українців пройшли стартовий раунд кваліфікації Ролан Гаррос: результати
Даяна Ястремська, фото: Jimmie48

Тенісистам потрібно подолати ще два кола відбору для виходу в основу.

У Франції розпочалась кваліфікація до основної сітки Ролан Гаррос 2023 року. Перший раунд відбору змогли подолати два представники України.

Кваліфікації другого Грендслему року розпочалась у понеділок, 22 травня. У ній стартували три українські тенісисти: Даяна Ястремська та Дар'я Снігур у жіночій сітці, Олексій Крутих – у чоловічій.

У перший день змагань на корт вийшла Ястремська, суперницею якої стала румунка Александра Каданцу-Ігнатік. Попри те, що Даяна поступалася у дебюті обох партій (3:5 та 0:2 відповідно), тенісистка виграла матч з рахунком 2:0 і вийшла у наступний раунд. У другому колі суперницею п'ятої ракетки України стане американка Сакія Вікері, яка розпочала кваліфікацію з перемоги над 16-ю сіяною – Маріною Бассольс.

Другим українським тенісистом, який подолав перший раунд кваліфікації Ролан Гаррос став Олексій Крутих. Лідер національного рейтингу серед чоловіків вперше виступив у відборі французького Грендслему.

Суперником українця на старті змагань став австралієць Алекс Болт. У дебютному матчі Крутих за дві з половиною години обіграв у трьох сетах опонента та вийшов до другого кола. Наступним суперником Олексія у кваліфікації стане 24-й сіяний у відборі – аргентинець Факундо Діас Акоста.

Натомість не подолала перший раунд кваліфікації Ролан Гаррос Дар'я Снігур. Тенісистка вчетверте у кар'єрі стартувала у відборі цього Грендслему і зазначала четвертої поразки. Цьогоріч українка не змогла здолати Катінку фон Дайхманн із Ліхтенштейну, програвши у двох сетах.

Перший раунд кваліфікації

  • Александра Каданцу-Ігнатік (Румунія) – Даяна Ястремська - 0:2 (5:7, 3:6)
  • Алекс Болт (Австралія) – Олексій Крутих - 1:2 (3:6, 7:6, 4:6)
  • Катінка фон Дайхманн (Ліхтенштейн) – Дар'я Снігур - 2:0 (6:1, 6:2)

Другий раунд кваліфікації

  • Середа, 24 травня. Саша Вікері (США) – Даяна Ястремська
  • Середа, 24 травня. Олексій Крутих – Факундо Діас Акоста (Аргентина)

Фінал кваліфікації

  • Саша Вікері/Даяна Ястремська – Єлена-Габріела Русе/Ґріт Міннен
  • Олексій Крутих/Факундо Діас Акоста – Себастьян Офнер/Ян Хойнскі

Тенісисти, що подолають кваліфікацію, доєднаються до основної сітки. У ній Україну гарантовано представлятимуть п'ять тенісисток: Ангеліна Калініна, Марта Костюк, Леся Цуренко, Катерина Байндль та Еліна Світоліна.

Ролан Гаррос-2023: що відомо

  • У чинному розіграші турніру звання чемпіонки захищатиме Іґа Швьонтек, а переможець чоловічої сітки Рафаель Надаль пропустить змагання через травму.
  • Усього в основі жіночого й чоловічого турнірів візьмуть участь по 128 тенісистів та тенісисток.
  • Основна частина Ролан Гаррос стартує 28 травня, а завершиться 11 червня.

Вибір редакції

На початок