Хотіла купити авто через інтернет: рівнянку ошукали на понад 130 тисяч гривень

Хотіла купити авто через інтернет: рівнянку ошукали на понад 130 тисяч гривень

Хотіла купити авто через інтернет: рівнянку ошукали на понад 130 тисяч гривень
Фото ілюстративне, Суспільне Рівне

Шахраї ошукали рівнянку на понад 130 тисяч гривень, коли та мала намір купити авто. Про це 23 травня повідомили у пресслужбі Нацполіції в області. Покупку жінка намагалась здійснити через інтернет.

Як зазначили у поліції, 34-річна жінка натрапила на оголошення про продаж автомобіля Volkswagen T4 за прийнятною для неї ціною.

“Псевдопродавець обіцяв за кілька днів пригнати авто з-за кордону, тож попросив передоплату. Втім, на цьому не зупинився і згодом вимагав повну вартість за транспортний засіб. Відтак, жінка разом із чоловіком перерахували на картку афериста різними сумами 133 тисячі гривень”, — розповіла речниця поліції Марія Юстицька.

Згодом псевдопродавець перестав виходити на зв'язок, відтак рівнянка автомобіль так і не отримала. Після цього жінка звернулась до поліції, там відкрили кримінальне провадження.

“Правоохоронці вкотре застерігають громадян перевіряти фірми, які пропонують доставку авто, а для певності — розраховуватися із продавцем під час передачі транспорту”, — додала Марія Юстицька.

Раніше у поліції повідомляли, що за рік війни кількість шахрайств на Рівненщині зросла удвічі. Найпоширенішими є придбання товарів, неправдиві повідомлення про перебування родичів "у біді", шахрайства з нерухомістю та купівлею дров через соцмережі.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок