Миколаївські комунальники відновлюють водомережу в мікрорайоні Північний: процес роботи

Миколаївські комунальники відновлюють водомережу в мікрорайоні Північний: процес роботи

Миколаївські комунальники відновлюють водомережу в мікрорайоні Північний: процес роботи
Працівники "Миколаївводоканалу" працюють над водомережею в мікрорайоні Північній, 23 травня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

У мікрорайоні Північний в Миколаєві станом на 23 травня працівники "Миколаївводоканалу" відновлюють водомережу, залучили також підрядну організацію "ВікТехнології". Комунальники замінюють насосне обладнання та прокладають орієнтовно 1 000 метрів нових труб.

Як триває процес та коли він буде завершений – дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Щодня зі зварювальним обладнанням – так проходить робота Олександра Гірчи, який працює в "Миколаївводоканалі" 25 років. Каже, взаємодія з металом йому подобається.

"Ми демонтуємо засувку 250 міліметрів, щоб встановити новий насос. І електродвигун під'єднали до цього насоса. Ми замінюємо зараз на пластик, ставимо всі засувки, запірну арматуру з гумовими щоками, вона вже не буде так піддаватися корозії, і буде більше служити", — говорить електрозварювальник.

водаа
Електрозварювальник Олександр Гірча. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Крім Олександра, на станції залучені ще п'ять фахівців. Під час виконання робіт в мікрорайоні призупинили подачу води, говорить начальник насосних станцій Тимофій Прокопенко.

"Це роботи планові, які використовуються згідно з графіком виконання капітальних робіт. Після закінчення робіт і введення в експлуатацію всіх нових мереж – роботи надалі будуть виконуватись без зупинки постачання води в мікрорайон", — розповідає начальник насосних станцій Тимофій Прокопенко.

водаа
Начальник насосних станцій Тимофій Прокопенко. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Від насосної станції інші фахівці "Миколаївводоканалу" та найманої підрядної організації "ВікТехнології" замість аварійних сталевих труб прокладають нові поліетиленові.

"Роботи почалися на початку року. Заплановано – це перепід'єднати чотири будинки багатоповерхових, і ввести в експлуатацію нову трубу діаметром 200 міліметрів. Довжина – 160 метрів. Загалом – більше кілометра. Це заміна різних діаметрів труб", — каже виконроб Анатолій Голобля.

водаа
Фахівці встановлюють нову засувку на насосній станції. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Про ситуацію з водопостачанням в мікрорайоні "Північний" розповіли Суспільному місцеві жителі.

"Аварії, звичайно, часто у зв'язку з солоною водою. Але зараз ремонт проводиться, слава Богу. І без води ми довго не сидимо", — говорить містянка Тетяна.

водаа
Встановлення труб. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

За словами фахівців, роботи з відновлення водомережі в мікрорайоні продовжуватимуться орієнтовно до кінця червня 2023-го року.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок