Футболіст збірної України відзначився дебютним голом у Серії А

Футболіст збірної України відзначився дебютним голом у Серії А Associated Press

Півзахисник збірної України та італійського "Лечче" Євген Шахов забив перший гол у чемпонаті Італії і був визнаний найкращим гравцем матчу.

"Лечче" поступилося "Фіорентині" з рахунком 1:3 в поєдинку 33-го туру Серії А. Єдиним голом за свою команду відзначився 29-річний український вінгер Євген Шахов, який вийшов на заміну на 72 хвилині. На 88-й хвилині він точно прострілив з центру штрафного майданчика й скоротив відставання.

За підсумками зустрічі портал WhoScored оцінив дії українця в 7,3 бала, портал SofaScore - 7,4. Обидві оцінки є найвищими серед партнерів по команді. Крім голу, українець віддав 88% точних передач, завдав один удар по воротах, виграв одне єдиноборство та здійснив одне перехоплення.

Після 33-х турів "Лечче" Євгена Шахова посідає 18-ту сходинку турнірної таблиці Серії А, маючи в активі 29 очок.

• 29-річний Євген Шахов перейшов до "Лечче" в сезоні 2019/20 з грецького ПАОКа, за який виступав протягом трьох сезонів. До цього грав за дніпровський "Дніпро".
  • У нинішньому сезоні футболіст провів 21 матч у Серії А. Серед його результативних дій - 3 асисти.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start