Загинув письменник Ігор Мисяк

Загинув письменник Ігор Мисяк

Загинув письменник Ігор Мисяк
Фото: Ірина Сажинська/Facebook

На фронті загинув український письменник, автор роману "Завод" Ігор Мисяк. Про це 22 травня повідомили у видавництві Темпора.

Ігор Мисяк — український поет, прозаїк. Був активним учасником Революції Гідності. З осені 2014 до кінця літа 2015 року проходив службу в полку "Азов", санітаром та бійцем-рятувальником.

На початку березня 2022 року приєднався до підрозділу Сил територіальної оборони ЗСУ. Пізніше опинився в лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу. Брав участь у звільненні Херсонщини.

2022 року у видавництві "Темпора" вийшла його дебютна прозова книжка "Завод".

ігор мисяк
Нагородження лауреатів конкурсу "Хортицькі дзвони". Фото: Ірина Сажинська/Facebook

"Друге фото — Хортицькі дзвони, де Ігор переміг (він за мною). його книжка була єдиною, яку я не змогла проілюструвати. точніше змогла, але ми собі її уявляли по-різному. І я думала, що він сердитиметься, а він сказав: наступна прозова і поетична — з твоїми картинками", – написала у Facebook письменниця та ілюстраторка Ірина Сажинська.

"Пригадую, як Ігор приходив виступати із віршами на Українські передзвони, як ми розмовляли про книжки і творчі плани. Ігор любив і завжди дуже цікаво розповідав про їхні із дружиною мандрівки, відразу відчувалося якими особливим були взаємини в його родині", — поділилась спогадами письменниця Тетяна Белімова.

"Я дуже раділа цій книжці, бо вона була символом нашої незламності. Книжка про спробу створити прилад для виготовлення щастя. Деяким критикам хотілося побачити в книжці більше екшену, але вона про інше, проте вони цього не захотіли чи не змогли побачити", — розповіла виконавча директорка та засновниця "Літературної агенції Ovo" Вікторія Ма.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок