У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня: як почуваються новонароджені

У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня: як почуваються новонароджені

У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня: як почуваються новонароджені
Фото: міська рада Дніпра

11 травня у пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня. З лікарні матір та дітей виписали 22 травня. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, про те, що виношує трійню, Наталя дізналась на першому УЗД. Каже, спочатку був шок, але чоловік заспокоїв.

"Звичайно, перед пологами я хвилювалась, на них був присутній чи не весь персонал закладу. Мені зробили анестезію, все пройшло швидко і радісно, я бачила, як народжуються дітки, ніякого болю не було. Першою народилась дівчинка, ми назвали її Меланія, другою – Стефанія і останнім був хлопчик – Назар", — розповіла мати новонародженої трійні Наталя.

Меланія, Стефанія та Назар – це не перші діти у родині Наталі та її чоловіка Дмитра. Подружжя вже має двох дітей — 12-річну Єлизавету та 6-річного Захара.

Чоловік Наталі каже, що виховувати 5-х дітей буде нелегко, але впевнений, що впораються.

"Звичайно, спочатку така новина сприймається важко для родини, яка вже має двох дітей, але потім розумієш, що все можливо і якщо Господь дає дітей, то дасть і сил їх виховати. Захар та Єлизавета дуже зраділи, чекають сестричок і братика вдома", — розповів Дмитро. Вагітність трійнею вимагає постійного висококваліфікованого медичного нагляду та допомоги, каже один з лікарів пологового Дмитро.

"Така вагітність – це особлива, складна ситуація. Трійню важко виношувати, але Наталя була з нами всю вагітність, старанно виконувала всі рекомендації лікарів і зараз маємо такий чудовий результат – поповнення родини трьома малюками", — зазначив лікар.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок