У мікрорайоні Львова облаштують велосмуги

У мікрорайоні Львова облаштують велосмуги

У мікрорайоні Львова облаштують велосмуги
Ілюстративне фото велосмуги. Автор: Іван Балук

Цьогоріч смуги для велосипедистів облаштують і на вулиці Козельницькій, що на Новому Львові. Таке рішення затвердила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Про це повідомили у прессужбі Львівської міської ради.

Раніше комісія ухвалила рішення про облаштування велосмуг на вулицях Литвиненка, Віденській, Панаса Мирного та Стуса. Таким чином, після відповідних робіт, у всьому Новому Львові облаштують велоінфраструктуру.

За словами керівника комунального відділу Сихівської районної адміністрації Івана Залуцького, на вулиці Козельницькій велосмуги облаштують на ділянці від вулиці Панаса Мирного до вулиці Луганської.

"Це орієнтовно по 300 м у двох напрямах. Також там облаштують і два велопереїзди: на перехрестях з вул. Чмоли та з вул. Панаса Мирного", — каже Іван Залуцький.

Нові велосмуги з’єднають з велоінфраструктурою, збудованою в межах  трамвайної колії на Сихів, та з велосмугами на проспекті Червоної Калини: на ділянці від вулиці Угорської до проспекта Івана Павла ІІ.

Також у Сихівському районі велоінфраструктуру хочуть облаштувати і на вулиці Луганській. Майбутні велосмуги врахують при нанесенні дорожньої розмітки на з’їздах із шляхопроводу на проспекті Червоної Калини.

Комплексні роботи з облаштування розпочнуть після того, як патрульна поліція погодить відповідні проєкти.

За інформацією Львівської міської ради, першу велодоріжку у Львові збудували у 2011 році. Станом на зараз протяжність велосипедної мережі Львова складає 136 км.

На початок