"Моя професія – синьйор з вищого світу": в Тернопільському драмтеатрі відбудеться прем’єра

"Моя професія – синьйор з вищого світу": в Тернопільському драмтеатрі відбудеться прем’єра

"Моя професія – синьйор з вищого світу": в Тернопільському драмтеатрі відбудеться прем’єра
Суспільне Тернопіль

У Тернопільському обласному драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем'єра комедії "Моя професія – синьйор з вищого світу". Її запланували на 28 травня. Про це розповів режисер-постановник, Заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила.

За його словами, готували постановку майже чотири місяці. У ній – 15 дійових осіб. Залучили 32 актори.

В'ячеслав Жила, режисер-постановник комедії "Моя професія – синьйор з вищого світу"
В'ячеслав Жила, режисер-постановник. Суспільне Тернопіль

"У нас лише головний герой в одній особі, всі решта мають дублі. Є два склади, у деяких ролях і три склади. Бо п'єса непроста. Вона складна і для виконавців, і для постановки".

Сцени з прем'єри комедії "Моя професія – синьйор з вищого світу"
Сцени з прем'єри комедії. Суспільне Тернопіль

У центрі сюжету – голова вбогого сімейства Леонідо Папагатто. Він видає себе за світського лева, щоб прогодувати рідних. Цю роль виконує заслужений артист України Олександр Папуша.

Олександр Папуша, заслужений артист України, виконавець головної ролі
Олександр Папуша, заслужений артист України. Суспільне Тернопіль

"Герой придумав собі образ, із яким входить у вище суспільство. Називає себе синьйором, хоч насправді є звичайним чоловіком. Він не має ніяких звань, титулів. Але називає себе полковником, і в суспільстві його теж називають полковником. Папагатто користується тим, що приходить на забави, на дні народження, на весілля, на хрестини і цупить їжу, страви, напої".

Роль дружини головного героя Валерії виконує заслужена артистка України Оксана Малінович. Вона каже, що у виставі є гумор, кохання, пристрасть і любов до родини.

Оксана Малінович, заслужена артистка України, виконавиця головної ролі
Оксана Малінович, заслужена артистка України. Суспільне Тернопіль

"Для мене, як для будь-якої італійської жінки, сім'я – це найголовніше, чоловік – це Бог. Сім'я – це моє все. І я стараюся всіма методами, всіма можливими й неможливими способами врятувати сім'ю, тримати її вкупці. Валерія – це земна жінка. Справжня берегиня сім'ї, яка переступить через себе для того, щоб усім решта було добре. Вона завжди підтримає, чи правий чоловік, чи неправий. Хоч це італійська сім'я, але вона дуже схожа на українську. У нас жінка завжди тримає три кути в хаті, і лише четвертий підпирає чоловік".

Під час прем'єри вистави "Моя професія – синьйор з вищого світу"
Під час вистави "Моя професія – синьйор з вищого світу". Суспільне Тернопіль

П'єсу "Моя професія – синьйор з вищого світу" написали після Другої світової війни італійські автори Джуліо Скарначчі та Ренцо Тарабузі. Ідея цього твору актуальна для українського суспільства і сьогодні, говорить В'ячеслав Жила.

"П'єса говорить лише про одне – якщо ми будемо об'єднані, будемо всі разом, то подолаємо будь-які перешкоди".

Вибір редакції

На початок