Дослідник давньої української музики Іван Кузьмінський загинув на Луганщині

Дослідник давньої української музики Іван Кузьмінський загинув на Луганщині

Дослідник давньої української музики Іван Кузьмінський загинув на Луганщині
Фото: Іван Кузьмінський/Facebook

У бою на Луганщині загинув телережисер і дослідник давньої української музики Іван Кузьмінський. Йому було 39 років. Про це 22 травня повідомили на сторінці PEN Ukraine.

"Висловлюємо глибокі співчуття родині, близьким та друзям захисника України. Пам’ять про Івана буде з нами завжди, не тільки за його здобутки у науці, але й як про героя, що боронив нашу державу поставивши на кон своє життя", — зазначили у МКІП.

Іван Кузьмінський народився у Бердичеві. З дитинства займався музикою, здобув вищу освіту у Київській консерваторії, захистив кандидатську дисертацію, викладав і вчився у докторантурі. Досліджував давню українську музику, був автором наукових статей на цю тему.

загинув Іван Кузьмінський
На Луганщині загинув дослідник давньої української музики Іван Кузьмінський. Фото: Іван Кузьмінський/Facebook

Окрім того, працював режисером на дитячому телеканалі "Малятко TV".

Від початку повномасштабного вторгнення вступив до ЗСУ. Брав участь в обороні Києва, згодом служив у 67-й окремій механізованій бригаді на Бахмутському напрямку.

Загинув 17 травня поблизу населеного пункту Діброва, що на Луганщині.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок