У Львові попрощаються із захисниками Олександром Платоновим та Сергієм Нофліком

У Львові попрощаються із захисниками Олександром Платоновим та Сергієм Нофліком

У Львові попрощаються із захисниками Олександром Платоновим та Сергієм Нофліком
Львівська міська рада

Сьогодні, 22 травня, у Львові відбудеться прощання із військовими Олександром Платоновим та Сергієм Нофліком. Оборонців України поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Олександр Платонов народився у Львові. Чоловік здобув освіту в колишньому Львівському кулінарному училищі. У мирний час працював на місцевому приватному підприємстві, захоплювався інформаційними технологіями та опікувався старенькою мамою.

Попри відсутність військового досвіду, у перші дні повномасштабного вторгнення РФ Олександр добровольцем став на захист України. Військовий виконував бойові завдання у лавах 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

31-річний Олександр Платонов загинув 15 травня. У нього залишилися дядько, тітка та двоюрідна сестра.

Олександр Платонов
Олександр Платонов. Львівська міська рада

Сергій Нофлік родом із Севастополя. Закінчив Волноваське професійно-технічне училище. Після завершення навчання проходив військову службу. Протягом 12 років чоловік пропрацював шахтарем у Вугледарі. У 2015-2016 роках виконував бойові завдання у зоні АТО.

Коли почалась повномасштабна війна, Сергій вивіз родину до Львова. Тоді ж добровольцем увійшов до лав 65 окремої механізованої бригади. Воював на території Запорізької області.

Захисник загинув 14 травня. Йому було 47 років. У Сергія Нофліка залишилися батьки та дві доньки.

Сергій Нофлік
Сергій Нофлік. Львівська міська рада

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

На початок