"Аль-Айн" Реброва та Ярмоленка вийшов до фіналу Кубка ліги ОАЕ

"Аль-Айн" Реброва та Ярмоленка вийшов до фіналу Кубка ліги ОАЕ

"Аль-Айн" Реброва та Ярмоленка вийшов до фіналу Кубка ліги ОАЕ
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК "Аль-Айн"

Це може бути останній матч для українських представників у клубі з ОАЕ.

"Аль-Айн", який представляють українці Андрій Ярмоленко та тренер Сергій Ребров, вийшов до фіналу Кубка ліги ОАЕ. Сталося це за підсумками матчу-відповіді проти "Аль-Насра" з Дубаю.

Команда під керівництвом Сергія Реброва закінчила виступи у чемпіонаті на другому місці. Однак продовжила боротьбу за перемогу Кубку ліги ОАЕ.

Перший поєдинок 2-матчевого протистояння "Аль-Айн" Реброва закінчив розгромною перемогою з рахунком 4:1. Один із м'ячів забив Андрій Ярмоленко, який реалізував пенальті.

Матч-відповідь "Аль-Айн" проводив у неділю, 21 травня. Його підсумком стала мінімальна поразка - 0:1.

Попри програш, команда Ярмоленка та Реброва пройшла до фіналу за сумою двох матчів - 4:2. У другому поєдинку проти "Аль-Насра" Ярмоленко розпочав у стартовому складі та провів на полі 82 хвилини.

Що відомо про вихід "Аль-Айна" у фінал Кубка ліги ОАЕ?

  • Фінал Кубка ліги ОАЕ - потенційно останній матч для українців в "Аль-Айні". Контракти Реброва та Ярмоленка спливають після закінчення сезону, при цьому футболіст має опцію продовження.
  • Сергій Ребров у першому для себе сезоні в "Аль-Айні" став переможцем Кубка ліги ОАЕ.
  • Андрій Ярмоленко у Кубку ліги ОАЕ зіграв чотири матчі, забив один м'яч.
  • Суперник "Аль-Айна" у фіналі Кубка ліги ОАЕ визначиться у понеділок, 22 травня у протистоянні "Аль-Джазіра" - "Шарджа". Перший матч між командами закінчився мінімальною перемогою "Шарджи" - 1:0.

Вибір редакції

На початок