У Львові через ремонт закриють для проїзду частину вулиці Єрошенка: схема об'їзду

У Львові через ремонт закриють для проїзду частину вулиці Єрошенка: схема об'їзду

У Львові через ремонт закриють для проїзду частину вулиці Єрошенка: схема об'їзду
Фото Олександра Мазуренка

З понеділка, 22 травня, у Львові планують розпочати ремонт дороги на вулиці Єрошенка. Роботи триватимуть до 27 травня включно. На цей час ділянка від вулиці Шевченка до Золотої буде перекрита. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Вартість ремонтних робіт на вулиці Єрошенка становить 4,5 млн гривень.

"На вулиці Єрошенка дорожнє полотно в поганому стані, тому впродовж наступного тижня плануємо провести ремонт. На ділянці площею 2460 м2 буде замінено весь бордюрний камінь, відремонтовано дощоприймачі і постелено два шари нового асфальтобетонного покриття", — каже заступник голови Шевченківської районної адміністрації Святослав Костяка.

Для того, щоб водії мали змогу об'їхати ділянку, для руху транспорту відкриють вулицю Яцкова. Там організують двосторонній рух.

Також водіям нагадують, що з 5 травня вулиця Турянського стала односторонньою в напрямку до вулиці Золотої. Таким чином, об'їзд ділянки ремонту вулиці Шевченка від вулиці Турянського до Ярослава Мудрого в напрямку до центру міста можливий за такими маршрутами:

  • або вулиця Турянського – Золота,
  • або вулиця Юнаківа – Бортнянського – Братів Міхновських.

Об'їзд в напрямку від центру міста з 22 травня буде можливий від вулиці Клепарівської – до Золотої – Яцкова.

Ремонтні роботи на вулиці Шевченка планують завершити наприкінці травня-на початку червня. Тоді її повністю відкриють для руху транспорту.

Схема об'їзду
Схема об'їзду. Львівська міська рада

Вибір редакції

На початок