"Матері Азову": у Львові родичі оборонців Маріуполя виступлять у театрі

"Матері Азову": у Львові родичі оборонців Маріуполя виступлять у театрі

"Матері Азову": у Львові родичі оборонців Маріуполя виступлять у театрі
Фото Сергія Федорчука. Репетиція вистави . Facebook/Сергій Федорчук

Сьогодні, 21 травня, у Першому театрі відбудеться перформанс "Матері Азову". На сцену вийдуть актори театру разом з рідними полонених азовців. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Режисером документальної вистави є Дмитро Бартков. Перформанс побудований на основі реальних історій родичів та друзів азовців, зокрема їхніх листувань у соцмережах. Головними героїнями постановки є матері воїнів полку "Азов", які були чи залишаються у полоні, та наречена воїна, якого нещодавно звільнили.

"Вони виконали свій обов’язок – тримати оборону міста Маріуполь і дали дорогоцінний час для формування кістяка української оборони по всій країні. Захисники Маріуполя виконали наказ зберегти власні життя та вийшли з "Азовсталі". Зараз тисячі бійців уже рік перебувають у полоні, близько 700 з них – військові полку "Азов". Тому через рік після наказу про вихід з "Азовсталі" Маріупольського гарнізону закликаємо долучитися до зустрічі з матерями, дружинами, родичами захисників та полонених", — повідомляють організатори події.

Захід відбудеться о 18:00 на сцені Першого театру, що на вулиці Гнатюка, 11. Вхід на документальну виставу вільний, втім кількість місць – обмежена.

На початок