"Розумів, що перемагаю". Василь Ломаченко — про бій за абсолютного чемпіона й контраверсійну поразку від Девіна Гейні

"Розумів, що перемагаю". Василь Ломаченко — про бій за абсолютного чемпіона й контраверсійну поразку від Девіна Гейні

"Розумів, що перемагаю". Василь Ломаченко — про бій за абсолютного чемпіона й контраверсійну поразку від Девіна Гейні
Василь Ломаченко. Фото: AP Photos

Що сказав українець на пресконференції після поєдинку.

Девін Гейні переміг Василя Ломаченка в поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Перевагу американцю віддали всі троє суддів поєдинку: 116-112, 115-113 та 115-113.

Статистика бою демонструє, що Ломаченко був активнішим з двох суперників у ринзі Лас-Вегаса. Українець завдав більше ударів і частіше влучав у суперника, який, утім, ефективніше користався своїми нагодами й активніше працював по корпусу Ломаченка.

Після бою в команді Ломаченка заявили про намір оскаржувати суддівський вердикт. Зокрема, менеджер українця Егіс Клімас назвав "пограбуванням" підсумок зустрічі.

На пресконференції після поєдинку Ломаченко розповів, що був переконаний у власній перемозі рішенням суддів. А також пояснив, чому в певних моментах бою утримався від спроб достроково схилити поєдинок на свою користь.

  • Про поєдинок за абсолютного чемпіона:

"Хочу подякувати [промоутеру] Бобу [Аруму] та компанії Top Rank, що надали мені другий шанс. Це була незабутня ніч для мене та моєї команди. Ніколи не забуду її. Побачимося наступного разу".

"Ми всі любимо бокс, поважаємо його. Іноді таке трапляється. Мій тато вчив мене, що ти маєш перемагати без питань, чисто. Можливо, сьогодні не був очевидний бій, не було великої домінації з мого боку. Але я це розумію, бо Гейні — не нова людина в боксі. Він хороший опонент, і не потрібно забувати, що він більший за мене. Думаю, що це останній бій Гейні у легкій вазі".

"Хочу побачити бій Ортіс — Гейні. Але якщо питати за Лінареса чи Лопеса, то вони для мене кращі, ніж Гейні".

"Ви бачили бій, «брудні» речі під час поєдинку. Можливо, він намагався зі мною гратися чи це було частиною його плану. Не знаю, запитайте у нього".

  • Про суддівське рішення за підсумками бою:

"Контролював хід бою упродовж всього його перебігу. Розумів, що перемагаю у цьому поєдинку. Тому для мене це, звісно, стало великою несподіванкою. Тож після 12-го раунду я був упевнений, що переміг. Але маємо те, що маємо".

"Звичайно, я відчував під час бою, що забираю цей поєдинок, контролюю його, кожен раунд. Тому для мене дуже велике питання, що з результатом сьогодні".

"Скільки раундів ми виграли? Не можу сказати зараз, бо це виглядатиме несерйозно з мого боку. Я маю сісти, зосередитися на поєдинку, переглянути його і вже потім відповісти. Але на 100% я його не програв".

Ломаченко
Ломаченко впродовж поєдинку завдав більше ударів за Гейні. AP Photos
  • Про можливий нокаут Гейні:

"Думаю, що це був один момент за 10 раундів, не пам'ятаю вже. Я бачив в одному з раундів, що він перебуває у поганій ситуації, але розумів, що маю продовжувати дотримуватися своєї стратегії".

"Щоразу, коли я затискав Гейні у кут, казав собі: «Це мій раунд, це мій раунд». Розумів у 12-му раунді, що, можливо, маю боксувати більше від захисту, що можу віддати йому цей раунд, що виграв решту 11 — не всі, але [більшість]. Проте я розумів, що рахунок — на мою користь. Можливо, я не розумію бокс".
Ломаченко
В 11-му раунді Ломаченко завдав Гейні найбільших проблем у поєдинку. AP Photos
  • Про удари Гейні в корпус:

"Гадаю, з його боку це виглядатиме інакше, але з першого раунду він завжди робив одне й те ж. Після цього я зрозумів, що він нічого не змінить під час поєдинку: аперкот правою і все. Всі говорять про його джеб — сьогодні був не його час".

Усе про бій Ломаченко — Гейні

Вибір редакції

На початок