Як росли та падали ціни на Рівненщині у квітні 2023 року. Дані статистики

Як росли та падали ціни на Рівненщині у квітні 2023 року. Дані статистики

Як росли та падали ціни на Рівненщині у квітні 2023 року. Дані статистики
Фото: Суспільне Рівне

У квітні 2023 року на Рівненщині найбільше здорожчали маргарин, свинина, цукор. Водночас здешевшали яйця, сало та молоко. Такі дані оприлюднили у травні 2023 року на офіційному сайті управління статистики в області. Там зазначили, що ціни на споживчому ринку області у квітні 2023 року у порівнянні з березнем залишилися без змін, а з початку року зросли на 2,6%.

Загалом у квітні ціни на продукти та безалкогольні напої не змінилися.

Ціни на Рівненщині у квітні 2023 року
Ціни на товари та послуги на Рівненщині у порівнянні з березнем 2023 року. Фото: Суспільне Рівне

На 0,1% подорожчали маргарин та інші рослинні жири, свинина, кондитерські вироби з борошна, м’ясо птиці, масло, кисломолочна продукція, сметана, безалкогольні напої, яловичина, риба та продукти з риби, хліб, цукор, шоколад.

Водночас на 0,1% подешевшали яйця, сало, кондитерські вироби з цукру, олія соняшникова, інші продукти переробки зернових, макаронні вироби, молоко, овочі, фрукти, рис, сири.

Ціни на тютюнові вироби зросли на 1,2%, алкоголь – на 1,4%. Взуття здорожчало на 0,4%, одяг подешевшав – на 0,1%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,1% внаслідок подорожчання фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1,5%, амбулаторних послуг – на 0,2%.

Ціни на транспорт знизилися на 0,7% через подешевшання палива та мастил на 3,2%. Водночас транспортні послуги зросли в ціні на 0,5%, зокрема, проїзд залізничним пасажирським транспортом подорожчав на 0,6%, автодорожнім пасажирським транспортом – на 0,5%.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок