Ломаченко — Гейні: опубліковані суддівські записки бою за абсолютного чемпіона світу

Ломаченко — Гейні: опубліковані суддівські записки бою за абсолютного чемпіона світу

Ломаченко — Гейні: опубліковані суддівські записки бою за абсолютного чемпіона світу
Василь Ломаченко — Девін Гейні. Фото: AP Photos

Як судді оцінили перебіг титульного бою в Лас-Вегасі.

Василь Ломаченко зазнав одностайної поразки від Девіна Гейні в поєдинку за абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Американець за підсумками бою зберіг пояси WBA, WBC, WBO та IBF.

У першому чемпіонському поєдинку Ломаченка за понад два роки усі троє суддів віддали перевагу Гейні: 116-112, 115-113 та 115-113.

В інтенсивному для обох боксерів поєдинку оглядачі схилялися до різних підсумків бою: американська мережа CBS Sports віддала перевагу Ломаченкові, а ESPN більше схилялися до перемоги американця (в обох випадках — 115-113).

Утім, жоден із суддів за підсумками бою не визначив переможцем Ломаченка. А Дейв Моретті віддав чинному абсолютному чемпіону 8 виграних раундів з 12.

Судді погодилися, що Ломаченко виграв два раунди в поєдинку: другий та 11-й. Усі троє натомість одностайно вирішили, що Гейні переважав опонента в п'яти раундах.

Записки
Офіційні записки суддів після бою. Twitter / MichaelBensonn

Про намір протестували проти рішення суддів уже заявив менеджер українського боксера Егіс Клімас, який назвав підсумок поєдинку "пограбуванням".

"Комусь треба зупинити цю несправедливість та покласти край цьому. Має бути справедливість. Ці судді, які ставили такі божевільні оцінки, не розуміють, як обидва боксери сумлінно працювали для цього бою. Це неприпустимо", — пояснив Клімас на пресконференції.

Усе про бій Ломаченко — Гейні

Вибір редакції

На початок