"Вишиванка як оберіг": спортсменка з Тернопільщини виступає в особливому костюмі

"Вишиванка як оберіг": спортсменка з Тернопільщини виступає в особливому костюмі

"Вишиванка як оберіг": спортсменка з Тернопільщини виступає в особливому костюмі
Суспільне Тернопіль

Гімнастка з Тернопільщини Вероніка Щербанюк прикрасила вишиванкою костюм для виступів. Дівчина представляє у ньому Україну на міжнародних змаганнях. Каже: готується скласти норматив майстра спорту.

За словами Вероніки, орнамент для свого костюма взяла з вишиванок рідних.

"Цей костюм ми придумали разом з моєю командою. А є у нас в команді, тренер, хореограф, дизайнер, кравчиня, а ще долучилася до оздоблення костюма моя сім’я. Я впевнена, що цей костюм принесе мені багато перемог. Це мій оберіг. Цей є мій образ і він мені дуже подобається. Композиція складена гармонійно. Вважаю, що цей образ принесе мені успіх і допоможе здійснити мою мрію".

Вероніка Щербанюк
Вероніка Щербанюк. Суспільне Тернопіль

Вероніка каже: танцювати вирішила під українську народну пісню. Поставила композицію хореографиня Марія Халупа.

"На змаганнях Вероніка каже: буду танцювати "Марічко, чичері". У нас професійна музика, ми мусимо домовлятися з тими, хто створюють музику. Її нам підготували дуже швидко і ми зразу взялися до роботи. Взагалі Вероніка дуже весела. Вона завжди в гарному настрої. Якраз та запальна музика передає настрій Вероніки".

Марія Халупа
Марія Халупа. Суспільне Тернопіль

Гімнастка розповідає: спортивною аеробікою займається з п’яти років. Нині тренується тричі на тиждень.

"Тренування, зазвичай, починаю з розминки. Ми бігаємо. Потім розминаємося в колі. Проводимо розминку, щоб в нас не було травм. Займаюся з 13 років, триває тренування дві години. Також у мене є додаткові тренування, індивідуальні заняття з моїм тренером, для того, щоб удосконалювати композицію. Мій шлях був нелегким. У групі я була, яка кажуть, гидким каченям. Але велика праця дала свої плоди. Здається, зараз я достойна виступати на змаганнях такого рівня".

Вероніка Щербанюк на тренуванні
Вероніка Щербанюк на тренуванні. Суспільне Тернопіль

Наталія Олексюк тренує Вероніку 13 років. Каже: дівчина готується скласти норматив майстра спорту.

"Розпочала свою спортивну кар’єру Вероніка в першому класі. На той час я була її вчителькою фізкультури. Протягом цих років вона проявлялася позитивно з різних сторін, зокрема, як креативна, чуйна і дуже радісна дитина. Ми з нею пропрацювали багато років і досягли звання кандидата в майстри спорту".

Наталія Олексюк
Наталія Олексюк. Суспільне Тернопіль

Вероніка увійшла до збірної України зі спортивної аеробіки. Каже: брала участь у змаганнях в Болгарії і Чехії, наразі готується до чемпіонату України у Києві.

"Зараз головне боронити нашу Україну на нашому спортивному фронті. Хочу такими колоритними нашими виступами показати, що ми можемо, ми сильні, що ми переможемо не тільки на нашому головному фронті, а й на спортивному, мистецькому та на інших фронтах".

Вероніка Щербанюк
Вероніка Щербанюк. Суспільне Тернопіль

Вибір редакції

На початок