У Львові мешканці модульного містечка вирощуватимуть городину на власних грядках

У Львові мешканці модульного містечка вирощуватимуть городину на власних грядках

У Львові мешканці модульного містечка вирощуватимуть городину на власних грядках
Львівська міська рада

У Львові переселенці, команда садівників та фахівців з архітектури та урбаністики облаштували 13 блоків піднятих грядок у модульному містечку на Сихові. Там мешканці зможуть вирощувати городину, квіти та зелень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами директора Центру соціальної підтримки Володимира Головатого, таку ініціативу виявили мешканці модульного містечка:

"Вони хотіли садити городину: огірочки, помідорчики, прянощі. Ще на початку весни вони активно долучалися до облаштування території – висаджували дерева та квіти. І зараз ми облаштовуємо грядочки. Мешканці самі дбатимуть за них, поливатимуть, доглядатимуть".

Модульне містечко на Сихові
У модульному містечку облаштовують грядки. Львівська міська рада

Грядки розмістили вздовж модульних будинків за принципом міських городів, які розповсюджені в містечках Європи.

"Ми їх розробили в форматі 13 блоків піднятих грядок. Люди зможуть висаджувати тут те, що їм ще буде там пасувати. Це буде така справа, яка приноситиме і користь, і задоволення", — каже розробниця концепції благоустрою території містечка Олена Трібусян.

Грядка у модульному містечку
На грядках вирощуватимуть городину, квіти та зелень. Львівська міська рада

Наразі у модульному містечку на Сихові проживає понад 750 українців. Це жителі трьох містечок зі Стрийського парку, вулиці Пулюя та "Маріяполісу". Раніше їх законсервували. Загалом, за підрахунками мерії, у Львові зараз проживає близько 150 тисяч переселенців.

Вибір редакції

На початок