У Рівному попрощалися із 31-річним Василем Васеруком та 23-річним Ярославом Муляром

У Рівному попрощалися із 31-річним Василем Васеруком та 23-річним Ярославом Муляром

У Рівному попрощалися із 31-річним Василем Васеруком та 23-річним Ярославом Муляром
Фото: Олександр Третяк

У Рівному на майдані Незалежності 20 травня попрощалися із захисниками — 31-річним Василем Васеруком та 23-річним Ярославом Муляром. Чоловіки загинули під час бойових дій у Донецькій області.

За інформацією пресслужби міськради, Василь Васерук народився у Рівному. Навчався у 9 школі. Разом з братом працював у Польщі, де опанував зварювання. У 2020 році брати повернулися у Рівне, де живе мама, придбали житло. Василь займався спортом.

"Він не служив в армії, але коли розпочалась повномасштабна війна, говорив твердо: "Якщо треба буде, я піду. Ховатися не буду". Ми багато говорили на цю тему, я намагався його відмовити. Але наприкінці грудня 2022 року, коли до Нового року залишався тиждень, Василь все вирішив самостійно. Пізно ввечері я повернувся додому і застав його з уже зібраними речами, так він і пішов, навіть не дозволив, аби провів його", — розповів брат Василя Роман.

Загинув 31-річний снайпер другої категорії Василь Васерук 7 травня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області.

Ярослав Муляр народився у селі Люцинів Гощанської громади. Навчався у Садівський загальноосвітній школі. Працював у Києві, але згодом повернувся до Рівного, де живе його мама.

Наприкінці січня 2023 року добровільно вступив до лав Збройних сил України, служив у батальйоні "Айдар".

23-річний Ярослав Муляр загинув 15 травня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району, що в Донецькій області.

Захисників поховали на кладовищі Нове.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок