На Кіровоградщині працюватимуть 27 екзаменаційних центрів тестування

На Кіровоградщині працюватимуть 27 екзаменаційних центрів тестування

На Кіровоградщині працюватимуть 27 екзаменаційних центрів тестування
Фото: Суспільне Кропивницький

У Кіровоградській області працюватимуть 27 тимчасових екзаменаційних центрів тестування у 12 громадах. Про це Суспільному розповів директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

До участі у Національному мультипредметному тесті зареєструвалися 6 698 учасників. У порівнянні з 2022 роком кількість учасників зросла на півтори тисячі. Обов’язковими предметами для проходження тестування є українська мова та математика. Третій предмет на вибір. Цього року найбільше вступників надали перевагу історії України, цей предмет здаватимуть 3982 учасників. Найменше французькій та іспанській мові, їх обрали по одній людині, сказав Анатолій Анісімов.

Основна сесія проходитиме з 5 по 23 червня. Також тимчасові екзаменаційні центри працюватимуть в 32 країнах світу — це Європа, Канада та Сполучені Штати Америки.

Люди, які перебувають під вартою зможуть пройти тестування під час додаткової сесії – у липні.

Реєстрація на додаткову сесію почнеться 6 червня, це для тих хто не встиг з поважних причин зареєструватися на основну, пояснив Анатолій Анісімов.

В області працюватимуть пункти тестування тільки ті в яких є сховища, або сховища розташовані поруч.

Алгоритм дій під час тривоги такий: "Абітурієнти ставлять проходження свого тесту на паузу і йдуть у сховище. Якщо тривога триває годину, то вони повертаються на свої місця і допрацьовують. Якщо тривога буде лунати довше години, тоді цю групу відправляють на додаткову сесію".

Адреси пунктів тестування в цілях безпеки не розголошують. Адреси будуть знати тільки ті люди, які працюють на пунктах і ті хто буде складати тести.

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок