Після інциденту на "Оствиці" у Рівному іноземця депортують з України — Міграційна служба

Після інциденту на "Оствиці" у Рівному іноземця депортують з України — Міграційна служба

Після інциденту на "Оствиці" у Рівному іноземця депортують з України — Міграційна служба
Колаж з фото Оствиці та ДМС області

25-річного громадянина Ізраїлю, який, за даними адміністрації паку “Городище Оствиця”, під час відпочинку на початку травня поводився зухвало та нібито зневажливо говорив про Україну, примусово повернуть на батьківщину. Про це 19 травня повідомила пресслужба Міграційної служби в області.

3 травня на своїй офіційній сторінці у Facebook адміністрація парку “Городище Оствиця” повідомила, що студент-іноземець розпивав на території алкоголь. А також, коли йому зробили зауваження, нібито казав, як йдеться в дописі — “що расія його родіна, а путін хороший челавек”.

У той день на місце викликали патрульну поліцію, а правоохоронці почали перевірку щодо чоловіка. Згодом в пресслужбі УСБУ Суспільному повідомили, що перевірку провели, водночас фактів заперечення чоловіком російської агресії проти України не виявили.

19 травня пресслужба Міграційної служби області повідомила. що працівники міського відділу УДМС затримали громадянина Ізраїлю, 25–річного Мустафу.

”Перебуваючи у Рівненському парку “Оствиця”, що відтворює атмосферу часів Давньої Русі, іноземець у нетверезому стані ганебно поводився та лаявся, зневажливо висловлювався на адресу держави та нашого народу. При перевірці встановлено, що Мустафа ще у січні відрахований з Дніпровського медичного університету, документи на право перебування в Україні – скасовані”, – йдеться в повідомленні.

У Міграційній службі додали, що на чоловіка чекає адміністративне стягнення, примусове повернення на батьківщину з подальшою забороною в’їзду на територію України на три роки.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок