На річках та озерах Києва заборонили рух усіх водних видів транспорту

На річках та озерах Києва заборонили рух усіх водних видів транспорту

На річках та озерах Києва заборонили рух усіх водних видів транспорту
Річковий парад на Дніпрі до Дня Незалежності України, в Києві, 24 серпня 2021року Фото: Олександр Синиця/Уніан

У столиці на час дії воєнного стану заборонено навігацію для річкових, малих, спортивних суден, водних мотоциклів та засобів для розваг на водних об’єктах у межах столиці. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що відповідне рішення прийняла Рада оборони міста.

"Дозвіл на плавання суден на водних об’єктах, за зверненням суб’єктів господарювання, надається Київською міською військовою адміністрацією за погодженням з Командуванням угрупування сил і засобів оборони столиці",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про заборони під час дії воєнного стану у Києві та області

У березні минулого року у Київській області заборонили відвідувати ліси цивільному населенню. Тоді припускали, що рішення діятиме щонайменше до кінця режиму воєнного стану.

У травні 2022 року КМВА просило киян не підходити до фортифікаційних споруд та їхніх залишків у парках і скверах. Українські та російські військові мінували місцевість на окремих ділянках Києва.

У червні минулого року піротехніки перевірили понад 100 паркових об'єктів у 10 районах Києва. 8 паркових зон залишили закритими для відвідування.

Наприкінці березня 2023 року столична влада оголосила про поступове відкриття місць культурно відпочинку, зокрема, дозволили відвідувати парк "Муромець".

У столиці цього літа не планують відкривати пляжний сезон, а людям рекомендують утриматись від відвідування пляжів і зон відпочинку. Таке рішення у КМДА пояснили відсутністю укриттів і сховищ.

Вибір редакції

На початок