Водопілля у Києві: рівень води у річці Дніпро знижується

Водопілля у Києві: рівень води у річці Дніпро знижується

Водопілля у Києві: рівень води у річці Дніпро знижується
Річка Дніпро у Києві Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Станом на 9:00 19 травня рівень води в річці Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 255 сантиметрів. В порівнянні з минулим днем, рівень водопілля знизився на 3 сантиметри. Про це повідомив у Telegram начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Зазначається, що аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано. Але рівень небезпеки гідрологічних явищ все ще залишається І — жовтий.

"Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення. Попередні прогнози не передбачають суттєвого збільшення рівня води в Дніпрі в межах Києва",— каже Попко.

Що відомо про водопілля 2023 року в Києві та області

У Києві та деяких районах Київщини тривають підтоплення дачних будинків та присадибних ділянок, які розташовані поруч із берегом Дніпра. Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Перші дні травня рівень води ріс, але 5 травня вже зафіксований перший за цей місяць його спад. Як пояснили в КМВА, динаміка підйому та зниження показників повені залежить від роботи Київської та Канівської ГЕС. 18 травня рівень води у Дніпрі в Києві зменшився на 25 см.

Вибір редакції

На початок