"Армія відновлення": на Дніпропетровщині до проєкту залучено 900 безробітних

"Армія відновлення": на Дніпропетровщині до проєкту залучено 900 безробітних

"Армія відновлення": на Дніпропетровщині до проєкту залучено 900 безробітних
Фото: Дніпропетровська обласна рада

На Дніпропетровщині до урядового проєкту "Армія відновлення" залучено вже 900 людей. Про це йдеться на сайті обласної ради.

За повідомленням, учасники проєкту виконують роботи, виходячи з потреб регіону. На Дніпропетровщині вони допомагають населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку. Також підтримують у готовності до використання укриття, пристосовують існуючі приміщення під найпростіші укриття; виконують роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ та облаштовують полігони твердих побутових відходів.

Окрім того, забезпечують потреби військовослужбовців; плетуть маскувальні сітки.

Усього за виконання даних робіт працівникам Дніпропетровщини виплатили понад 4,6 мільйони гривень. Також працівники мають державні соціальні гарантії і соціальне страхування.

Аби долучитися до "Армії відновлення" варто звернутися до найближчого центру зайнятості за місцем перебування.

Що відомо про "Армію відновлення"

  • Проєкт "Армія відновлення" був запроваджений Урядом восени 2022 року. Його мета — залучити людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт.
  • Проєкт реалізується вже у 13 областях. До виконання суспільно корисних робіт лише з початку цього року було залучено 4900 людей.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок