Ексголова ВСУ Князєв орендував у центрі Києва квартиру за тисячу гривень — прокурор

Ексголова ВСУ Князєв орендував у центрі Києва квартиру за тисячу гривень — прокурор

Князєв
Ексголові Верховного суду Князєву обирають запобіжний захід, 18 травня 2023 року, фото: Владислав Мусієнко/Суспільне

Колишній голова Верховного Суду Всеволод Князєв орендував квартиру площею 133 квадратні метри у центрі Києва за тисячу гривень.

Про це під час судового засідання з обрання Князєву запобіжного заходу сказав прокурор, передає кореспондент Суспільного.

За його словами, ексголова ВСУ фактично проживає і там відбувався обшук.

Адвокат Князєва заявив, що договір укладали ще у 2017 році.

"Сума, яка була зафіксована, вона ще з 17-го року була, просто тривала пролонгація. Тому, очевидно, можемо припускати, що у договір не вносили зміни, але договір — це так, для розуміння", — сказав адвокат.

Прокурор зазначив, що у 2017 році також неможливо було орендувати квартиру за 1000 гривень.

Що відомо про корупційний скандал у Верховному суді

15 травня НАБУ і САП заявили про викриття схеми одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями Верховного суду.

Правоохоронці затримали чинного голову Верховного суду Всеволода Князєва та вилучили 2,7 млн доларів.

16 травня у Верховному суді скликали позачерговий пленум, який розпочався о 14 годині. На пленумі зі 168 судів Верховного Суду були присутні понад 140 суддів. 142 голосами судді ухвалили заяву, у якій взяли на себе повну відповідальність за події, “що відбуваються у зв'язку з імовірними корупційними діяннями його окремих представників”.

Пленум Верховного суду висловив недовіру голові ВСУ Всеволоду Князєву та достроково позбавив його статусу очільника суду.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило записи прослуховування голови Верховного суду Всеволода Князєва у справі щодо отримання ним хабаря.

Пізніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру голові Верховного суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.

На початок