У "Жовтні" пройде Тиждень швейцарського кіно

У "Жовтні" пройде Тиждень швейцарського кіно

У "Жовтні" пройде Тиждень швейцарського кіно
Постер до фестивалю, arthousetraffic.com

З 9 до 14 червня у Києві триватиме Тиждень швейцарського кіно. У програму ввійшли знакові стрічки виробництва Швейцарії 2021—2023 років.

Серед фільмів, котрі зможуть побачити українці, учасники Каннського й Берлінського кінофестивалів: історичні драми про австрійську імператрицю Сісі та європейську письменницьку пару Інґеборґ Бахман і Макса Фріша, а також драма від найвідомішої швейцарської режисерки Урсули Маєр.

Подію проводять Посольство Швейцарії в Україні спільно з кінокомпанією "Артхаус Трафік".

"Закохана в пустелі"

На фестивалі покажуть історичну біографічну драму режисерки Марґарете фон Тротта з офіційного конкурсу цьогорічного Берлінале.

Фільм розповідає про кризу в стосунках Інґеборґ Бахман і Макса Фріша — одних із найвизначніших письменників 20-го століття.

"Сісі і я"

У програмі також буде історичний байопік режисерки Фрауке Фінстервальдер, який показували на цьогорічному Берлінському кінофестивалі в секції "Панорама".

У центрі сюжету — графиня, яка стає супутницею найпопулярнішої жінки своєї доби — австрійської імператриці Сісі.

"Лінія"

Ця стрічка з офіційного конкурсу торішнього Берлінале. Режисерка Урсула Маєр — найвідоміша жінка, яка представляє кінематограф Швейцарії.

Події фільму розгортаються в сім’ї головної героїні, яка отримує судову заборону наближатися до родинного будинку після того, як ударила свою матір.

Ще одну стрічку буде додано в програму пізніше.

Квитки на фестиваль можна придбати на сайті кінотеатру "Жовтень".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок