"Це просто щастя": історія Героя України з Рівного, який повернувся з-під Бахмута на пологи дружини

"Це просто щастя": історія Героя України з Рівного, який повернувся з-під Бахмута на пологи дружини

"Це просто щастя": історія Героя України з Рівного, який повернувся з-під Бахмута на пологи дружини
Фото: Суспільне Рівне

Захисник з Рівного, Герой України, підполковник Сергій Яндульський повернувся з-під Бахмута, щоб побачити, як народжується його донечка. Дружина Юлія довго не могла завагітніти, але це сталося, коли військовий отримав відпустку після другого поранення. Тоді він випросив обіцянку в командування відпустили його ще на пологи.

Донька Сергія та Юлії — Ярослава — народилася 10 травня. Ім'я дитині, за словами батьків, обрали невипадково.

"Це сильне, енергетичне, українське ім'я. Ярий і слава. Хотіли відобразити ситуацію, яка є сьогодні, в її імені, дати перший код, щоб вона була сильна дівчинка. Я старалася всю вагітність чоловікові передати всі відчуття, які переживала. Він був повністю зі мною, звичайно, на мобільному зв’язку", — розповіла жінка.

Історія захисника з Рівного, який повернувся з-під Бахмута на пологи дружини
Фото: Суспільне Рівне

Чоловік каже, не міг пропустити народження першої дитини.

"За декілька місяців відпрошувався вже наперед у командира. Прийшов термін, як лікарка визначала, повідомив командиру, що пора. Написав рапорт. У такий нелегкий час для нашої країни — це народження нового життя. Це просто щастя", — зазначив військовий.

Командир мотопіхотного батальйону бригади Едельвейс Сергій Яндульський родом з Рівненщини, має звання Героя України. Отримав його за врятованого пораненого солдата на Луганщині. Пізніше поблизу Бахмута, попри поранення в плече і ногу, йому вдалося знищити декілька противників та техніку.

"Я впевнений, що деякі більше ніж я заслуговують. Так сталося, командування вирішило, що в мене має бути ця нагорода", — пояснив він.

Сергій планує повернутися на службу наступного тижня. Його дружина Юлія мріє, щоб Ярослава в майбутньому обрала професію, яка рятуватиме життя.

"Дуже хотіла б, щоб доня моя була військовим лікарем. Щоб теж допомагала рятувати життя, щоб несла місію доброти в цей світ", — зауважила жінка.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок