У Києві продовжили заборону на відвідування лісів

У Києві продовжили заборону на відвідування лісів

У Києві продовжили заборону на відвідування лісів
Залишки ящика з вибухівкою російської армії в лісі під Києвом. Фото: NurPhoto via Getty Images

У Києві продовжить діяти заборона на відвідування лісів. Порушникам загрожує штраф, що може сягати кількох тисяч гривень. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що частина лісових територій поблизу Києва була зоною бойових дій, і там можуть залишатися вибухонебезпечні предмети.

За словами Петра Пантелеєва міські служби відповідають за понад 30 тисяч гектарів лісу. Там не припиняються роботи з розмінування. Працівники лісопаркових господарств встановлять на в’їздах до лісів інформаційні таблички про заборону відвідування. Це стосується піших прогулянок і виїздів до лісу на транспортних засобах.

Заступник голови КМДА нагадав, що доступ до лісів має лише техніка Збройних Сил України та інших державних служб, які виконують відповідні завдання.

Що відомо про заборону на відвідування зелених зон у Києві та області

У березні минулого року у Київській області заборонили відвідувати ліси цивільному населенню. Тоді припускали, що рішення діятиме щонайменше до кінця режиму воєнного стану.

У травні 2022 року КМВА просило киян не підходити до фортифікаційних споруд та їхніх залишків у парках і скверах. Українські та російські військові мінували місцевість на окремих ділянках Києва.

У червні минулого року піротехніки перевірили понад 100 паркових об'єктів у 10 районах Києва. 8 паркових зон залишили закритими для відвідування.

Наприкінці березня 2023 року столична влада оголосила про поступове відкриття місць культурно відпочинку, зокрема, дозволили відвідувати парк "Муромець".

На початок