У Полтаві організували конкурс до Дня перекладача жестової мови

У Полтаві організували конкурс до Дня перекладача жестової мови

У Полтаві організували конкурс до Дня перекладача жестової мови
Фото ілюстративне, pexels

20 травня у Полтаві оголосять переможців онлайн-фестивалю з виконання пісень українською жестовою мовою. Його організували представники громадської організації "Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю "Міст", розповіла Суспільному її директорка Наталія Московець.

Конкурс назвали "Весняні зустрічі на "Мосту". Учасники мали виконати жестовою мовою пісню на вибір, зняти це на відео та надіслати організаторам. Записи розмістили на Facebook-сторінці, розповіла Наталія Московець.

Запрошуємо всіх – початківців, професіоналів, усіх, хто хоче спробувати. Тому що тільки на практиці ми можемо одне одного побачити і отримати якісь рекомендації. Це з метою популяризації жестової мови. Раніше цей фестиваль ми влаштовували онлайн, у центрі міста. Протягом року всі, хто в нас учили жестову мову, – поліцейські, аптекарі, держслужбовці – завжди робили цей фестиваль, всі співали. Але коли стався коронавірус, фестивалі тепер онлайн.

Серед учасників цього року, зокрема, жителі Полтави, Харкова, Києва, Чернівців, Кіровоградської області, Польщі тощо.

Є три категорії – малеча, молодь і дорослі, і три переможці буде. Визначаємо переможців за кількістю вподобайок на сторінці ГО "Міст". Визначатимемо 20 травня, це якраз День перекладачів жестової мови. Всі отримають дипломи про участь, а переможці грошові подарунки.

Що відомо

  • Громадську організацію "Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю "Міст" заснували у Полтаві понад 10 років тому.
  • День перекладача жестової мови в Україні відзначають щорічно 20 травня. Його 2009-го року започаткувало Українське товариство глухих.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок