У Львові хочуть частково демонтувати вуличне огородження

У Львові хочуть частково демонтувати вуличне огородження

У Львові хочуть частково демонтувати вуличне огородження
Львівська міська рада

У Львові хочуть частково демонтувати вуличне огородження, яке не впливає на безпеку дорожнього руху. Такі локації визначають фахівці міськради, районних адміністрацій та поліції. Кінцеве рішення ухвалюватиме комісія з безпеки дорожнього руху. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами керівника управління вуличної інфраструктури Павла Сирватки, в Україні почали діяти нові норми, які регулюють встановлення такого огородження.

"Вони чітко кажуть, в яких випадках воно потрібне. Йдеться, зокрема, про дитячі заклади, місця з обмеженою оглядовістю, над підземними переходами”, — каже посадовець.

Павло Сирватка додає, наразі у Львові визначили близько 50 локацій, де варто прибрати турнікети. Адже там вони не покращують ситуацію з безпекою дорожнього руху. Натомість вимагають витрат на оновлення та заважають прибиральній техніці.

"В деяких локаціях (огородження, — ред.) навіть небезпечне, бо створює уявне відчуття безпеки як для водія, так і для пішохода, хоча насправді несе додаткову небезпеку, бо у випадку ДТП працює як шрапнель і збільшує силу ураження. Крім цього, огородження зменшує оглядовість для водія, який може бути не готовим до раптової появи на дорозі людини, особливо дитини низького зросту", — йдеться у повідомленні. Учора, 17 травня, на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху вирішили демонтувати перше в цьому році огородження на перехресті вулиць Мазепи-Тичини. Там, за словами керівника комунального відділу Шевченківської райадміністрації Миколи Бегея, демонтують орієнтовно 30 м турнікету.

“Тут облаштовано два пішохідні переходи, люди ними користуються. Тому це огородження, яке встановили більше 10 років тому, тут вже не доречне, у ньому немає потреби”, — зазначає Микола Бегей.

Натомість у місцях, де демонтують огородження, будуть висаджувати кущі. А там, де може виникнути стихійне паркування, встановлять стовпці або півкулі.

Вибір редакції

На початок