"Тільки Бог може щось змінити": боксер з Одещини Василь Ломаченко про кінець війни

"Тільки Бог може щось змінити": боксер з Одещини Василь Ломаченко про кінець війни

"Тільки Бог може щось змінити": боксер з Одещини Василь Ломаченко про кінець війни
Василь Ломаченко. Фото: AP Photos

Боксер з Одещини Василь Ломаченко, який потрапив у список держзрадників ГО "Чесно" та фотографувався з російським чемпіоном UFC, на фінальній пресконференції "Хейні проти Ломи" розповів, що Бог здатен вплинути на хід війни.

"Дивіться, важко щось сказати, тому що ви нічого не можете змінити. Якщо ви щось говорите або робите, то це нічого не змінить. Думаю, тільки Бог може щось змінити. Тому нам потрібно просто молитися і просити його зупинити цю війну", — зазначив спортсмен.

8 травня у випуску "Кровавий піт і сльози Хейні проти Ломи" Василь Ломаченко розповідав, що під час війни не міг нічого робити та намагався захищати країну та родину.

Після початку повномасштабного вторгнення Ломаченко відмовився залишати Україну вступив до лав тероборони у Білгород-Дністровському на Одещині.

Після служби Василь Ломаченко повернувся в ринг, він провів перший бій після майже 11-місячної перерви. У американському Нью-Йорку Ломаченко здолав непереможного до цього бою 26-річного Джемейна Ортіса.

3 січня Василя Ломаченка внесли в список держзрадників, який веде ГО "Чесно". За даними руху, внесли до реєстру Ломаченка через його публікацію в Інстаграм відео проповіді митрополита Лонгіна, архієрея УПЦ Московського патріархату. На відео він говорить, що "українська держава розпочала війну проти Бога, проти церкви господньої та проти українського народу".

Також спортсмен сфотографувався з російським чемпіоном UFC у легкій вазі Ісламом Махачевим, який їздив до Кадирова. Бійці зустрілись під час турніру UFC 285 у Лас-Вегасі. Епізод потрапив на відео, яке опублікував офіційний акаунт турніру.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок