У Чернівцях планують продати дев'ять комунальних приміщень на аукціонах: що пропонують

У Чернівцях планують продати дев'ять комунальних приміщень на аукціонах: що пропонують

У Чернівцях планують продати дев'ять комунальних приміщень на аукціонах: що пропонують
Суспільне Чернівці

У Чернівцях оголосили дев'ять аукціонів з продажу комунальних приміщень у центрі міста. Наступного тижня проведуть п'ять з них. Стартова ціна на об'єкти становить від майже одного до понад дев'яти мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник міського голови Євгеній Маховіков на Facebook-сторінці.

Планують проводити не більше двох торгів в день, зокрема 24 травня на аукціоні будуть продавати:

  • нежитлове приміщення у підвалі будинку на вулиці Хмельницького, 64. Його площа становить майже 130 квадратних метрів. Стартова ціна об'єкта – майже 1,7 мільйона гривень;
  • декілька нежитлових приміщень на вулиці Кобилянської, 5, загальною площею понад 145 квадратних метрів. Їхня стартова ціна – 2,8 мільйона гривень;

25 травня відбудеться аукціон з продажу двох приміщень на вулиці Шептицького, 4. Обидва приміщення – нежитлові й розташовані на першому поверсі будівлі. Площа одного — понад 40 квадратних метрів, його стартова вартість – майже мільйон гривень.

Друге приміщення має площу понад 55 квадратних метрів. Його стартова ціна становить майже 1,3 мільйона гривень.

26 травня на аукціоні продаватимуть нежитлове приміщення площею майже 110 квадратних метрів. Воно розташоване у підвалі будинку на вулиці Головна, 99. Стартова вартість приміщення – понад мільйон гривень.

Крім цього планують продати декілька нежитлових приміщень на вулиці Кобилянської, 13-15. Вони розташовані на другому поверсі. Їх загальна площа — понад 540 квадратних метрів. Стартова вартість об'єктів – майже 9,5 мільйонів гривень.

Також продадуть нежитлову будівлю площею понад 370 квадратних метрів на вулиці Федьковича, 42. Стартова вартість – майже п'ять мільйонів гривень.

На вулиці Головна, 27 продають декілька нежитлових приміщень на першому та другому поверхах. Їх загальна площа понад 276 квадратних метрів. Стартова вартість приміщень – понад п'ять мільйонів гривень.

На вулиці 29 березня, 30, продають підвальне приміщення площею понад 65 квадратних метрів. Його стартова ціна становить понад 726 мільйонів гривень.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок