На Черкащині відкрили карну справу стосовно трьох посадовців навчального закладу, які брали гроші з учнів

На Черкащині відкрили карну справу стосовно трьох посадовців навчального закладу, які брали гроші з учнів

На Черкащині відкрили карну справу стосовно трьох посадовців навчального закладу, які брали гроші з учнів
Головне управляння поліції Черкаської області

Директор навчального закладу зі своїми спільниками вимагали від учнів гроші нараховані, як стипендії, що виплачувались студентам, зарахованим на денну форму навчання, які фактично не відвідують заняття у вказаному навчальному закладі та користуються правом відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.

Трьом фігурантам оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, розповіла Суспільному речниця Головного управління поліції Черкащини Наталія Ткачук.

Зі слів речниці, у період з жовтня 2022 року по 1 березня 2023 року, в порушення норм законодавства та службових обов’язків, знаючи про незаконність своїх дій, за попередньою змовою, підозрювані отримали від студента хабар, під приводом сплати нібито "спонсорської" допомоги. За це посадовці навчального закладу не відрахували трьох учнів з денної форми навчання Хоча знали, що вони не відвідують заняття, а також надали їм умови для відстрочки від мобілізації у період воєнного стану.

"Відомо, що посадовці мали на меті одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб, діючи умисно. Викрили злочинну діяльність слідчі слідчого управління та Черкаського РУП спільно зі співробітниками управління стратегічних розслідувань в Черкаській області", — розповіла Наталія Ткачук.

Наразі трьом фігурантам повідомили про підозру за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

"Якщо їхню вину доведуть, то їм загрожує до 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна", — прокоментувала Ткачук.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок