На Київщині влучань не зафіксовано, було падіння уламків — КОВА

На Київщині влучань не зафіксовано, було падіння уламків — КОВА

На Київщині влучань не зафіксовано, було падіння уламків — КОВА
Ілюстративне фото: Оперативне командування "Південь"

На Київщині внаслідок ракетної атаки РФ фактів влучань не зафіксовано. Постраждалі також відсутні, повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

У декількох громадах виявлено падіння уламків на подвір’я людей, додав голова ОВА.

"Вже є інформація про пошкодження декількох приватних будинків. На щастя, вони незначні – вибиті вікна, пошкоджений шифер даху. Також уламками пошкоджено два автомобілі. Оперативні групи продовжують свою роботу з виявлення та фіксації наслідків терористичної атаки", — зазначив Кравченко.

Повітряну тривогу на Київщині та у столиці вночі 18 травня оголосили після 3 ранку. Біля 5 ранку у столиці пролунали вибухи, стало відомо про роботу ППО. Відбій тривоги оголосили о 6.03.

У Києві, попередньо, зафіксовано падіння уламків в Деснянському та Дарницькому районах столиці. Найбільші пошкодження зафіксовано в Дарницькому районі — там було загорянння на території гаражного кооперативу. Пожежа ліквідована.

Загалом цієї ночі в Україні була масштабна повітряна тривога. Як повідомляють кореспонденти Суспільного, вибухи також лунали на Вінниччині та Хмельниччині.

На початок